Katowice: 1,5 mln pasażerów Ryanaira w Pyrzowicach

Ryanair, ulubiona linia lotnicza w Europie, ogłosiła wczoraj tj. 3 grudnia br., że od roku 2007 przewiozła 1,5 miliona pasażerów z i do katowickiego lotniska, od momentu kiedy połączenia zostały uruchomione.
Zbiniew Bienia był 1,5 milionowym pasażerem Ryanair w Katowicach. Pan Zbigniew podróżował z Dublina do Katowic.
Katarzyna Gaborec z Ryanair, powiedziała:
„Jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania 1,5 milionowego pasażera w Katowicach. To znaczący „krok milowy” dla Katowice Airport jak i dla Ryanair. Jest to dowód na to, że nasze loty cieszą się popularnością wśród mieszkańców Śląska. Gratulujemy Panu Zbigniewowi, a Portowi Lotniczemu życzymy dalszych sukcesów i liczymy na dalszy wzrost liczby pasażerów. Ryanair umożliwia połączenia z Katowic do 7 europejskich miast i gwarantuje najtańsze ceny i doskonałą obsługę pasażerską. Oprócz regularnych lotów do Wielkiej Brytanii (Londyn, Bristol, Manchester, Birmingham) i Irlandii (Dublin), w ofercie na lato 2014 mamy atrakcyjne destynacje do Hiszpanii (Alicante), a także na Kretę (Chania). Aby uczcić ten „krok milowy” Ryanair oferuje bilety za 19zł* PLN na trasach w całej Europie. Ta niepowtarzalna okazja dostępna jest do północy w czwartek na stronie www.ryanair.com , ze względu na dużą popularność połączeń, Ryanair radzi, aby rezerwować bilety już teraz.”
*okres wyłączony z oferty, w ramach obowiązujących warunków i postanowień.
1,5 milionowy pasażer otrzymał:
Od Linii Lotniczej Ryanair: voucher na przelot dla dwóch osób w dwie strony z Katowic na wszystkie trasy do wyboru
Od Władz lotniska Katowice: voucher na 2 tygodniowy jednorazowy postój na parkingu P1 z wykorzystaniem do końca września 2014 r.
Od partnera programu „Fly Silesia” Restauracji Sicilia znajdującej się w Silesia City Center w Katowicach voucher na kolację w kwocie 300 zł do wykorzystania w terminie do 31.01.2014 r.

katowice-ryanair

Źródło / Autor: Lotnisko Katowice / Ryanair

Zdjęcie: lotnisko Katowice / Ryanair