Wizz Tours dostępne także w wersji angielskiej

WizzTours.com, internetowa platforma turystyczna uruchomiona przez Wizz Air w październiku 2013 r. dostępna jest teraz także w wersji anglojęzycznej. Za jej pośrednictwem można rezerwować atrakcyjne pakiety wakacyjne łączące loty Wizz Air z możliwością zakwaterowania w ponad 30 000 hoteli na całym świecie. Początkowo platforma dostępna była w języku polskim i węgierskim, a teraz została poszerzona także o wersję anglojęzyczną. Wszystko po to, aby zapewnić jeszcze większą wygodę i możliwość oszczędności dla wszystkich podróżnych*. Dzięki przeniesieniu pełnej oferty Wizz Tours do Internetu, platforma może zaoferować jeszcze bardziej atrakcyjne ceny podróży. Jest to możliwe również dzięki współpracy z Wizz Air, przewoźnikiem oferującym, również on-line niskokosztowe loty, które już dziś są tak doceniane przez klientów.

Wizz Tours zyskało wielką popularność od momentu uruchomienia w pilotażowych krajach
tj. Polsce i na Węgrzech. Po miesiącu od startu strony wizztours.com, odwiedziło ją ponad 250 000 użytkowników. Koszystali oni z szerokiej oferty dostępnej na platformie dokonując rezerwacji na podróże biznesowe, weekendowe wyjazdy, a także na wypoczynek letni i zimowy. Dzięki uruchomieniu wersji angielskiej, strona wizztours.com będzie mogła stać się teraz jeszcze bardziej popularna i dostępna dla wszystkich pasażerów.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air: “Minął zaledwie miesiąc, od kiedy wystartowała internetowa platforma Wizz Tours dla naszych pasażerów z Polski i Węgier. Dzisiaj z wielką przyjemnością uruchamiamy jej anglojęzyczną wersję. Wizz Tours to doskonały sposób, aby korzystać z atrakcyjnej oferty lotów Wizz Air, będącej częścią pakietów wakacyjnych, co daje podróżnym jeszcze większą wygodę i możliwość zakupienia wyjazdu dzięki zaledwie kilku kliknięciom. Sezon wypoczynkowy zbliża się wielkimi krokami i jest to doskonała okazja by wypróbować angielską wersję wizztours.com oraz skorzystać z naszej oferty i zarezerwować wycieczkę weekendową, wyjazd na narty czy już nawet letnie wakacje z najbliższymi”.

* W porównaniu z oddzielną rezerwacją lotu i zakwaterowania.

Źródło / Autor: Wizz Air