200 000 pasażerów Ryanair na lotnisku Warszawa/Modlin od 30 września

Ryanair, najbardziej ulubiona tania linia lotnicza w Europie, dziś (19 listopada) ogłosił, że od 30 września 2013 roku przewiózł ponad 200 tysięcy pasażerów z/do lotniska Warszawa/Modlin. Ryanair oferuje ponad 31 bezpośrednich połączeń w tym nowe do Shannon, Alicante i Salonik.

Z okazji sukcesu na lotnisku Warszawa/Modlin, już dziś pasażerowie mogą rezerwować bilety, których ceny zaczynają się od 19zł na podróż po Europie w styczniu i w lutym. Te niskie ceny muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (21 listopada) na www.ryanair.com.

Małgorzata Wrzesińska z Ryanair powiedziała:

“Ryanair przewiózł ponad 200 tysięcy pasażerów z/do lotnisk lotniska Warszawa/Modlin od 30 września 2013 roku, gdyż oferuje on najniższe ceny połączeń, najwyższą punktualność oraz najmniejszą ilość zagubionych bagaży. Cieszymy się z szybkiego rozwoju na lotnisku Warszawa/Modlin i liczymy na dalszy dynamiczny rozwój jak dotychczas.

Aby uczcić sukces na lotnisku lotniska Warszawa/Modlin Ryanair oferuje bilety już od 19 zł na wybranych trasach na przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki w styczniu i lutym. Ta niepowtarzalna okazja dostępna jest do północy w czwartek (21 listopada) na stronie www.ryanair.com .

Oferta Ryanair zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak, więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.”

Źródło / Autor: Ryanair