Pożegnanie z Dowództwem Brygady

14 października br. w Sali Tradycji 3. Wrocławskiej Brygady Radiotechnicznej w obecności żołnierzy i pracowników wojska odbyło się pożegnanie odchodzącego na nowe stanowisko służbowe chorążego Marcina Kuleja.

Rozkazem Personalnym Dowódcy Sił Powietrznych, chorąży Marcin Kulej wyznaczony został na stanowisko Kierownika grupy Centrum Zarządzania Systemami Teleinformatycznymi w 3. Rejonie Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrznych.

W imieniu wszystkich żołnierzy i pracowników wojska, za wspólną służbę odchodzącemu z Dowództwa Brygady podoficerowi podziękował Dowódca pułkownik Wojciech Lewicki. W pożegnaniu chorążego Kuleja wziął również udział podpułkownik Sebastian Kowalczuk – Dowódca 31. batalionu radiotechnicznego, w strukturach którego pełnił służbę chorąży przed objęciem stanowiska w Dowództwie Brygady.

Za bardzo dobre wykonywanie obowiązków służbowych, pułkownik Lewicki wyróżnił chorążego Kuleja nagrodą uznaniową oraz przyznał odznakę pamiątkową 3. Wrocławskiej Brygady Radiotechnicznej.

Zwieńczeniem uroczystości był wpis do Księgi Pamiątkowej oraz złożenie życzeń przez koleżanki i kolegów i wykonanie pamiątkowych zdjęć.

Życzymy samych sukcesów!!!

Do życzeń przyłącza się również cały Zespół infolotnicze.pl

pozegnanie

Źródło: http://www.3brt.wp.mil.pl

Autor: Oficer prasowy 3. BRt

Zdjęcie: Oficer prasowy 3. BRt