Nowość od Wizz Air – kupony prezentowe

Wizz Air, największy nisko kosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej wprowadza do swojej oferty zupełną nowość: kupony prezentowe, które są już dostępne na stronie internetowej wizzair.com (http://wizzair.com/pl-PL/Voucher). Każdy voucher może zostać indywidulanie zaprojektowany i spersonalizowany, a jego przygotowanie zajmuje dosłownie kilka minut. Gotowy do wykorzystania bon zostaje przekazany drogą mailową bezpośrednio do odbiorcy.
Vouchery dostępne są w dwóch opcjach: o wartości 100 i 200 złotych. Można wykorzystać je na zakup biletów lotniczych lub innych usług oferowanych przez Wizz Air na trasach łączących 95 lokalizacji w 35 krajach. Kupony obowiązują na loty obsługiwane przez Wizz Air Hungary Ltd. Rezerwacja biletów odbywa się online, ważne są przez 12 miesięcy od daty zakupu. Można przekazać je każdemu, gdyż nie są imienne.
Pierwszą pulę voucherów, Wizz Air przekazał węgierskiej drużynie piłki nożnej, składającej się z członków Węgierskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. W imieniu zespołu, bony odebrali jego przedstawiciele, Andras Petur i Zsolt Somogyi, zostaną one wykorzystane na wycieczkę drużyny do Hiszpanii.
Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Jesteśmy szczęśliwi mogąc przekazać pierwsze 11 voucherów jedenastu piłkarzom ze Stowarzyszenia Dziennikarzy. To prawda, że podróże są jedyną rzeczą na świecie, którą można kupić, a która czyni bogatszym. Kupony prezentowe Wizz Air to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję: urodziny, wesele czy święta. Odbiorca może dowolnie wybrać datę, miejsce oraz współtowarzyszy podróży, dzięki czemu wyjazd będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzy. Chcemy, aby nasza nowa usługa była przyjazna konsumentom, dlatego wprowadziliśmy możliwość zakupu kuponów online, wyboru spośród wielu opcji jego wyglądu, a także sposobów realizacji. Osoba, która otrzyma bon, może przekazać go komu tylko zechce, dzięki czemu staje się on idealnym prezentem, którym możemy dzielić się z bliskimi”.

Źródło / Autor: Wizz Air