Kategorie
Lotnictwo cywilne

Port Lotniczy Gdańsk Mistrzem Polski!

Po niezwykle emocjonującej i wyrównanej walce Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy wywalczył zwycięstwo XVII Mistrzostw Polski Portów Lotniczych w Halowej Piłce Nożnej Szczyrk 2013.
Port Lotniczy Gdańsk Mistrzem Polski!
Po przegranym w zeszłym roku finale z krakowiakami, w tym roku, w Szczyrku ponownie w decydującym starciu zmierzyły się drużyny z Gdańska oraz Krakowa. Niemal analogicznie do 2012 roku rozstrzygnięcie przyniosły dopiero rzuty karne, które jednak tym razem zapewniły mistrzostwo gdańszczanom. Po dwóch z rzędu latach „panowania” lotniska Kraków-Balice, w 2013 roku puchar Mistrza Polski ponownie wrócił do Gdańska.
Po tytuł Mistrza Polski Portów Lotniczych w Halowej Piłce Nożnej, Port Lotniczy Gdańsk sięgnął już po raz jedenasty!
„Wywalczenie zwycięstwa było niezwykle trudne! Tym bardziej cieszy nas zdobycie mistrzostwa przy tak wysokim i zarazem wyrównanym poziomie rywalizacji. Olbrzymie podziękowania i wyrazy uznania składamy organizatorom XVII Mistrzostw Polski Portów Lotniczych w Halowej Piłce Nożnej Szczyrk 2013, którzy zapewnili nam fantastyczne i profesjonalnie przygotowane zawody piłkarskie, których nie powstydziłaby się niejedna światowa federacja piłkarska” – powiedział Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Źródło / Autor: Port Lotniczy Gdańsk

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne