Ryanair świętuje powrót do Modlina – wielkie promocje!

Ryanair, jedyna w Europie ultratania linia lotnicza, dziś (19 września) świętuje powrót do Lotniska Warszawa Modlin i ogłasza szokującą promocje na sprzedaż biletów w cenach zaczynających się już od 19 złotych na podróż po Europie od 01 października do 18 grudnia.
Oferta Ryanair zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem. Te niskie taryfy są dostępne za już od 19 zł i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (26 września).
Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała:
“Tylko Ryanair oferuje najniższe ceny biletów w Europie bez dodatkowych opłat paliwowych na ponad 1500 połączeniach, łącząc 180 wspaniałych descynacji. Dodatkowo zapewniamy najlepszą punktualność lotów, najmniejszą ilość anulowanych lotów, najmniejsze liczbę zgubionych bagaży oraz najlepszą obsługę klienta w Europie.
Z okazji zbliżającego się powrotu Ryanair do Lotniska Warszawa Modlin 30 września, oferujemy sprzedaż biletów na podróż do wielu destyncji w całej Europie w tym już od 19 zł do Budapesztu, Sztokholmu i Oslo. To jedyna okazja aby skorzystać z tak niskich cen przelotu z Ryanair do pięknych europejskich miast. Zapraszamy na naszą stronę www.ryanair.com aby zapoznać się z szokująco niskimi cenami biletów z Warszawy Modlin. Bilety można rezerwować od dzisiaj (19 września) do północy w czwartek (26 września) na stronie www.ryanair.com na podróż od 01 października do 18 grudnia. Z pewnością każdy pasażer przeżyje niezapomniane chwile”.
Wielka wyprzedaż Ryanair

Kierunek   Cena od*
Budapeszt    19 zł
Sztokholm                         19 zł
Oslo    19 zł
Bristol    39 zł
Bruksela    39 zł
Eindhoven    39 zł
East Midlands    39 zł
Frankfurt    39 zł
Liverpool    39 zł
Manchester    39 zł
Dusseldorf    39 zł
Glasgow    39 zł
Mediolan    49 zł
Piza    59 zł
Londyn    59 zł
Bolonia    79 zł
Bari    79 zł
Paryż    89 zł
Rzym    89 zł
Dublin    89 zł
Marsylia    89 zł
Cork    89 zł
Trapani    89 zł
Barcelona    99 zł
Chania    99 zł
Palma    99 zł

* oferta ważna do 26 września, na podróż od 01 października do 18 grudnia, obowiązuja warunki i postanowienia

Źródło / Autor: Ryanair