20-procentowa promocja Wizz Air na loty z Warszawy

Wizz Air, największa nisko kosztowa i nisko taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza jednodniową promocję. 20-procentowa obniżka* obowiązuje na wszystkie loty zarezerwowane 13 września 2013 r. (do północy) z Lotniska Chopina w Warszawie. Pasażerowie, którzy zakupią nisko kosztowe bilety do którejkolwiek z 22 destynacji oferowanych przez Wizz Air z Warszawy, nie tylko będą mogli skorzystać z atrakcyjnych cen, ale także zaoszczędzić czas dzięki podróżowaniu z lotniska Chopina, które znajduje się kilka minut od centrum miasta.

Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air: „Kto powiedział, że piątek 13-ego jest pechowy? Dla polskich pasażerów jest to świetna okazja do świętowania decyzji Wizz Air’a o pozostaniu na lotnisku Chopina. Nasza 20-procentowa promocja daje możliwość zakupienia biletów na loty z Warszawy w jeszcze niższych cenach. Teraz nie ma co zastanawiać się nad pozostaniem w mieście, bez wahania można ruszyć w podróż z Wizz Air! Mamy nadzieję, że wielu naszych klientów wykorzysta nadarzającą się okazję do złapania ostatnich promieni słońca lub skusi się na wyjazd do którejś z naszych weekendowych destynacji. Przy tak atrakcyjnych cenach i dogodnej lokalizacji lotniska, nie ma już żadnego powodu by zostać w domu. Już dziś zarezerwuj bilety na wizzair.com!”.

* 20-procentowa promocja dotyczy biletów zawierających podatki, oraz mały bagaż podręczny z wyłączeniem opłaty rezerwacyjnej i opłat za dodatkowe usługi. Obniżka obowiązuje wyłącznie na rezerwacje dokonane 13 września 2013 r.

Źródło / Autor: Wizz Air