Sezon na zwiedzanie miast Europy z Ryanair

Ryanair, jedyna w Europie ultratania linia lotnicza, dziś (29 sierpnia) rozpoczął sezon na zwiedzanie miast Europy oferując sprzedaż 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 69 zł na podróż do 1000 miast w całej Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki, w październiku oraz listopadzie m.in.:

· Bydgoszczy do Birmingham
· Gdańska do Bristolu
· Katowic do Edynburga
· Krakowa do Dortmund
· Lublina do Liverpoolu
· Łodzi do Mediolanu
· Poznania do East Midlands
· Rzeszowa do Glasgow Prestwick
· Szczecina do Liverpoolu
· Warszawy Chopin do Sztokholmu Skavsta
· Wrocławia do Bolonii

Ryanair już od dziś rozpoczyna sprzedaż 100 000 biletów do ponad 1,000 miast w Europie w cenach zaczynających się od 69 zł na podróż po Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki, w październiku oraz listopadzie. Te niskie taryfy są dostępne za jedyne 69 zł i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w poniedziałek (2 września).

Oferta Ryanair zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak, więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.

Robin Kiely z Ryanair powiedział:

„Ryanair ma przyjemność rozpocząć sezon na zwiedzanie miast Europy i z tej okazji oferujemy sprzedaż 100 000 biletów na podróż do 1000 destynacji w całej Europie już od 69zł w październiku i listopadzie. Po zakończeniu wakacji, gdy dzieci wracają do szkoły, nigdy nie było lepszego czasu, aby zarezerwować pobyt w mieście lub słoneczne zimowe wakacje, przy tak niskich cenach, jakie oferuje Ryanair.

Bilety na zwiedzanie miast Europy można rezerwować do północy w poniedziałek (2 września). Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast na stronie www.ryanair.com.”

Źródło / Autor: Ryanair