WIZZ AIR LĄDUJE W ROSJI

Wizz Air, największa nisko kosztowa i nisko taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła uruchomienie nowego połączenia z Budapesztu do Moskwy Wnukowo. Loty rozpoczną się 23 września br. i będą się odbywały pięć razy w tygodniu.

Dotychczasowa strategia ekspansji Wizz Air na rynkach wschodnich “Go East”, przyniosła już efekty w postaci wielu nowych połączeń z Budapesztu do Izraela, Emiratów Arabskich, Azerbejdżanu, Turcji, Egiptu czy na Ukrainę. Długo oczekiwane połączenie Węgier z Rosją dodatkowo umacnia pozycję przewoźnika w tym obszarze. Nowa trasa Moskwy przyczyni się nie tylko do rozwoju turystyki, ale i stymulacji biznesu pomiędzy krajami. Międzynarodowy Port Lotniczy Moskwa Wnukowo jest jednym z kluczowych lotnisk w stolicy Rosji i zlokalizowany w dogodnej odległości od centrum miasta.

Już teraz można rezerwować i kupować bilety na loty z Budapesztu do Moskwy na wizzair.com. Ceny rozpoczynają się od 10 990 HUF (ok. 168 PLN, przelot w jedną stronę, w cenę wliczony jest podatek).

LOTY WIZZ AIR Z BUDAPESZTU DO MOSKWY:

Rozpoczęcie

Dni lotów

Cena od

23 września

Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek, Niedziela

HUF 10 990

(ok. 168 PLN)

József Váradi, Prezes Wizz Air powiedział: „Otwarcie połączenia między Budapesztem a Moskwą to kolejny ważny krok w kierunku ekspansji Wizz Air na rynkach wschodnich, a jednocześnie debiut naszej linii w Rosji. Nowa trasa umacnia także pozycję Wizz Air jako lokalnych linii lotniczych dla mieszkańców Budapesztu, umożliwiając im korzystanie z jeszcze większej propozycji nisko kosztowych lotów. Aktualnie Wizz Air oferuje 37 połączeń z Budapesztu, co oznacza aż 2,4 mln dostępnych miejsc dla naszych pasażerów. Niezmiennie naszym celem pozostaje rozwój siatki połączeń tak, aby wspierać rozwój zatrudnienia i przedsiębiorczości na Węgrzech, jak przystało na największą węgierską linię lotniczą. Jesteśmy wdzięczni węgierskiemu rządowi za wsparcie, jakiego nam udzielił w zaprojektowaniu najbardziej efektywnej listy destynacji Wizz Air”.

Źródło / Autor: Wizz Air