300 Euro dla 300-tysięcznego klienta WIZZ Discount Club

WIZZ Discount Club powstał z myślą o lojalnych klientach, którzy często korzystają z usług linii lotniczych. Program jest także idealny dla osób lubiących podróżować w większym gronie, ponieważ zniżki obejmują także osoby podróżujące razem z innym członkiem klubu (maksymalnie do 9 osób). Członkostwo gwarantuje zniżkę w wysokości 45 zł. od ceny każdego lotu w jedną stronę przekraczającej 39 zł. (więcej szczegółów na wizzair.com). Im częściej członkowie WIZZ Discount Club wybierają linie Wizz Air, tym zniżka dla nich oraz ich towarzyszy jest większa. Nie istnieje limit połączeń objętych zniżką.

Już przeszło 300 tysięcy klientów dołączyło do WIZZ Discount Club, aby korzystać z dogodnych ofert przygotowanych dla jego członków. Dowodzi to niesłabnącej popularności lotów Wizz Air, wykraczającej daleko poza siatkę obsługiwanych przez linię połączeń. WIZZ Discount Club jest najbardziej popularny wśród klientów z Wielkiej Brytanii oraz Polski, a także Węgier, Rumunii, Ukrainy, Włoch oraz Niemiec.

300-tysięczny klient to Stepan Romaniv, który dołączył do WIZZ Discount Club za pomocą aplikacji dostępnej na iPhonie. Stepan pochodzi z Ukrainy jednak obecnie pracuje w Londynie. Bezpośredni lot do Kijowa, który wybrał, był pierwszym w jego życiu! Dzięki temu udało mu się po 8 latach spotkać z przyjaciółmi i rodziną. Kwotę 300 Euro, która zasiliła jego konto członkowskie na WIZZ Discount Club, Stepan chce wykorzystać na kolejną podróż z Wizz Air.

Stepan Romaniv był szczęśliwy i podekscytowany: “To pierwszy lot w moim życiu. Wcześniej zawsze wybierałem podróż autobusem bądź samochodem, ponieważ takie rozwiązanie wydawało mi się bardziej ekonomiczne. Dzięki bezpośredniemu połączeniu Wizz Air do Kijowa zmieniłem zdanie! Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że żyjąc w Wielkiej Brytanii będę mógł zobaczyć moich mieszkających w Kijowie rodziców w prawie każdy weekend, nie uwierzyłbym. Dzięki członkostwu w WIZZ Discount Club, tanie loty są dla mnie jeszcze tańsze. Od tej pory zawsze będę wybierać samolot jako środek transportu”.

„WIZZ Discount Club zyskuje coraz większą popularność w Europie oferując atrakcyjne oferty dla swoich klientów. Jest to doskonałe rozwiązanie na przykład dla rodzin – wystarczy jedna osoba w klubie Wizz Air, aby otrzymać zniżkę na 9 dodatkowych biletów na ten sam lot. Serdecznie gratuluję Stepanowi i czekam na kolejne sukcesy WIZZ Discount Club” – powiedział Daniel de Carvalho, Corporate Communication Manager w Wizz Air.

Ofertę rocznego członkostwa w WIZZ Discount Club w promocyjnej cenie można znaleźć na wizzair.com lub zamówić korzystając z Call Center.

Wizz Air Discount Club

 Źródło/Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air