POŻEGNANIE MAJORA KONIECZNEGO

Po ponad sześcioletniej służbie w 31. Bazie major Piotr Konieczny Szef Sekcji w Grupie Działań Lotniczych ubywa do dalszego pełnienia służby w Międzynarodowych Strukturach Wojskowych – NATO.
Dowódca 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań – Krzesiny płk dypl. pil. Jacek Pszczoła wraz z reprezentującym Dowódcę Grupy Działań Lotniczych majorem Krzysztofem Depczyńskim pożegnał kończącego służbę w Bazie majora Piotra Koniecznego. Dziękując za wzorową służbę i zaangażowanie życzył odchodzącemu dalszych sukcesów.
Major Piotr Konieczny służbę wojskową rozpoczął jako podchorąży w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Pierwszy przydział służbowy to 3 batalion radioelektroniczny, następnie 6 eskadra lotnictwa taktycznego i wreszcie 31. Baza z którą związał się na ponad sześć lat.
„ Nie żałuję żadnego dnia spędzonego w gronie wspaniałych ludzi, z którymi miałem okazję współpracować. Dla mnie osobiście, żołnierze i pracownicy wojska, którzy służą w tej jednostce tworzą prawdziwy team” powiedział odchodzący oficer.

pożegnanie

Źródło: 31blt.sp.mil.pl
Autor: por. Piotr Radzimski

Zdjęcie: por. Piotr Radzimski