Wizz Air uczestniczy w próbie pobicia rekordu Guinnessa

Wizz Air, największa nisko kosztowa i nisko taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, weźmie udział w próbie pobicia jednego z najbardziej niezwykłych i ekscytujących rekordów Guinnessa w historii. Wszystko za sprawą Zsolta ‘Popey’ Sinka, który chce ustanowić nowy rekord w „holowaniu najcięższego samolotu w zębach”.
20 czerwca Zsolt ‘Popey’ Sinka podejmie próbę przeciągnięcia ważącego 50 ton samolotu Wizz Air, Airbus A320, używając swoich … zębów! Komisja Guinnessa przyjęła bardzo entuzjastycznie informację o wyzwaniu, jakiego podejmie się Zsolt ‘Popey’ Sinka przy wsparciu Wizz Air i Lotniska w Budapeszcie. Strongman Sinka ma już za sobą imponujące dokonania. Przygotowując się do tego przedsięwzięcia holował wozy strażackie czy pociągi!
Daniel De Carvalho, Corporate Communication Manager w Wizz Air powiedział: „Wizz Air od zawsze cieszy się sporym zainteresowaniem klientów dzięki przyjaznej obsłudze i oferowaniu usług w atrakcyjnych cenach. Pierwszy raz zdarza się jednak, że jeden z naszych pasażerów decyduje się na takie poświęcenie i używa swoich własnych zębów, żeby pobić z nami światowy rekord Guinnessa. Załoga Wizz Air jest zachwycona i zarazem przejęta wyzwaniem, na które zdecydował się Zsolt ‘Popey’ Sinka, próbując przeciągnąć zębami Airbusa A320 ważącego ponad 50 ton. Jeśli mu się to uda, będzie to z pewnością życiowe zwycięstwo.
Życzymy mu powodzenia podczas treningów z naszą załogą i trzymamy za niego kciuki już 20 czerwca!”.

Źródło: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air