Wakacje z wylotem z Bydgoszczy

W piątek, 31 maja z bydgoskiego lotniska odleciał pierwszy samolot na grecką wyspę Zakyntos. Na pokładzie było 76 pasażerów. Po raz pierwszy mieszkańcy naszego Regionu mieli okazją polecieć w to malownicze miejsce połażone na Morzu Jońskim. Niebo zlewa się tutaj z błękitem morza, które rzeźbi w skałach niepowtarzalne kształty. Zakyntos słynie bowiem z unikalnych błękitnych grot. Loty na tej trasie odbywają się w każdy piątek aż do 27 września. Wyloty z Bydgoszczy oferują: Rainbowtours, Itaka, Grecos, BeeFree raz Neckermann.
Zakyntos to nie jedyna grecki kierunek oferowany przez nasze lotnisko w tym sezonie. Chania (Kreta) startuje już 5 czerwca, Rhodos natomiast 17 czerwca. Oferty wycieczek można zaleźć na stronach internetowych Rainbowtours, Itaki, TUI, Grecos oraz BeeFree.
Hiszpania….Bardzo proszę! Costa Brava i Costa Dorada oraz Majorka w zasięgu ręki. Rainbowtours oraz BeeFree oferują po raz pierwszy loty do Barcelony El Prat, głównego portu lotniczego Katalonii. Można też skorzystać z oferty biura podróży Regent, który organizuje wyloty linią lotniczą Ryanair do Barcelony-Girony. Z Barcelony już tylko żabi skok na zalane słońcem plaże.
Majorka natomiast, największa wyspa Balearów to kolejna nowość w ofercie Portu Lotniczego Bydgoszcz. Od 16 czerwca zabiorą nas tam Rainbowtours, TUI, Neckerman, Grecos oraz Itaka.
W sezonie letnim powracają też do Bydgoszczy wyloty do miejsc znanych i lubianych przez mieszkańców Kujaw i Pomorza. Rodzinne wakacje w tureckiej Antalii to gwarancja na udany wypoczynek. Samoloty do Turcji startują od 26 czerwca w każdą środę. Kto lubi nocne loty może wybrać podróż wieczorem, a dla rannych ptaszków proponujemy wylot przed południem. Do Turcji zapraszają: Wezyr Holidays, Exim Tours, Rainbowtours, BeeFree, Neckerman, Itaka i TUI.

Antyczna kultura, wielcy faraonowie, monumentalne posągi , piramidy. Raj dla miłośników nurkowania – Egipt. Alfa Star, Sun&Fun, Exim Tours i Itaka zapraszają do Hurghady i Sharm-El Sheikh od 18 czerwca.
Śródziemnomorska kultura, kuchnia, słońce, przygoda … Bułgaria i Chorwacja to właściwy wybór. Złote Piaski w okolicach Burgas od 14 czerwca dostępne w ofercie Rainbowtours, Itaki, Neckermanna,TUI oraz BeeFree. Chorwacja kusi niezliczonymi wyspami wtopionymi w błękitne fale Adriatyku, pachnącymi lawendą i rozmarynem. Loty do Dubrownika oferujemy w każdy czwartek od 13 czerwca. Zakupu wycieczki można dokonać na stronach internetowych Rainbowtours, Itaki oraz Neckermanna.
Dla lubiących egzotykę relatywnie blisko domu proponujemy Tunezję. Trudno w to uwierzyć , ale zaledwie po trzygodzinnym locie możemy wylądować w gorącej Afryce. Loty do Monastyru startują w czerwcu. Itaka, Sun&Fun, Exim Tours oraz Ecco Holiday zapraszają.

Źródło: Lotnisko Bydgoszcz

Zdjęcie: Lotnisko Bydgoszcz