Ryanair rozwija biznes w Modlinie

Poniżej informacja prasowa przewoźnika w tej sprawie:

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła dziś (12 grudnia), wzrost przewozów w Warszawie Modlin i uruchomia od sezonu letniego 2013 roku 5 nowych połaczenia do Bari, Marsylii, Pizy, Palmy i Trapani (od kwietnia 2013).
 
Wzrost Ryanair w Warszawie Modlin prezentuje się w  następujący sposób:
 
  • 25 połączeń
  • 5 nowych połączeń do/z Bari, Marsylii, Pizy, Palmy i Trapani
  • zwiększenie częstotliwości na 2 innych trasach
  • 218 lotów tygodniowo (wzrost o 59%)
  • 1.6m pax rocznie (wzrost o 200%)
  • 1,600 lok.m.pracy  
 
Aby uczcić okazję 50 % wzrostu przewozów, Ryanair oferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 3zł na styczniowe przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Tak niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (13 grudnia).
 
W Warszawie, Michael Cawley powiedział:
 
Ryanair z przyjemnością uruchamia rozkład lotów na sezon letni 2013 z Warszawy Modlin oferując 25 tanich połączeń w tym 5 nowych do/z takich miast jak: Bari, Marsyli, Pizy, Palmy i Trapani oraz rozszerza częstotliwość lotów na 2 istniejących połączeniach. Spowoduje to wzrost  przewozów o ponad 800,000 (200%) osób, czyli przewiezienie ponad 1,6 miliona pasażerów rocznie z lotniska Warszawa Modlin. Oznacza to ponad 1 600 miejsc pracy w regionie.
Aby uczcić to wydarzenie uruchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 3 zł na styczniowe przeloty, po całej Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Bilety mogą być zarezerwowane przed północą w czwartek (13 grudnia) na  www.ryanair.com Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacja na stronie www.ryanair.com.
Źródło: Ryanair