Boeing 787 Dreamliner już w malowaniu PLL LOT

Pierwszy egzemplarz został już pomalowany w barwy naszego narodowego przewoźnika.

Pierwszy Boeing 787 Dreamliner ma trafić na stan PLL LOT w listopadzie tego roku. To wielkie wydarzenie w historii LOTu, a z samolotem wiązane są ogromne nadzieje na przyszłość. Poniżej zdjęcie Dreamlinera w malowaniu polskiego przewoźnika. Warto dodać, że LOT będzie pierwszy użytkownikiem 787 w Europie i planuje to wykorzystać oferując możliwość lotu na pokładzie nowej maszyny na krótkich trasach europejskich, szczegóły poniżej w komunikacie prasowym:

„Dzisiaj Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają sprzedaż biletów na europejskie rejsy pierwszym Boeingiem 787 Dreamliner polskiego przewoźnika. W pierwszy rejs Dreamliner poleci 14 grudnia br. do Pragi. Kolejne loty do europejskich miast będą odbywać się aż do połowy stycznia 2013 roku.

Już od dzisiaj wszyscy Pasażerowie, którzy chcieliby udać się w podróż po Europie na pokładzie Boeinga 787 Dreamlinera LOT-u, będą mogli kupić bilet na lot.com, w biurach sprzedaży, w biurach podróży oraz poprzez Call Center.

Będą to pierwsze okazje, aby Pasażerowie LOT-u mogli doświadczyć komfortu podróży oferowanego na pokładzie najnowocześniejszego pasażerskiego samolotu świata.

Jestem przekonany, że podróże Dreamlinerem LOT-u do europejskich miast będą wyjątkowym przeżyciem dla naszych Pasażerów – powiedział Marcin Piróg, Prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT. To właśnie oni jako pierwsi doświadczą udogodnień oraz doskonałego produktu oferowanego na pokładzie Boeinga 787 naszych linii, zanim samolot rozpocznie regularne rejsy na naszych flagowych połączeniach dalekiego zasięgu – dodał Marcin Piróg.

Dreamlinery przez miesiąc będą latały do ośmiu miast w Europie: Pragi, Wiednia, Monachium, Frankfurtu, Hanoweru, Kijowa, Budapesztu oraz Brukseli.

Źródło/Zdjęcie: PLL LOT