Konferencja Aero 2011

Już 24 października Siemens, członek Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego ‘Dolina Lotnicza’, zaprasza na konferencję AERO 2011. Dwudniowe spotkanie dostawców oprogramowania i sterowania CNC SINUMERIK oraz producentów z branży lotniczej odbędzie się na Zamku w Krasiczynie koło Przemyśla.

– Celem konferencji jest przedstawienie innowacyjnych technologii i rozwiązań dla branży lotniczej. Zaprezentujemy m.in. nowoczesne metody przygotowania, realizacji, utrzymania i zarządzania produkcją z zastosowaniem obrabiarek sterowanych numerycznie – mówi Karol Staworko, Dyrektor Działu I DT Motion Control, Siemens, pomysłodawca konferencji – Konferencja umożliwi dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, integrując branżę lotniczą w Polsce.

Zaprezentowane zostaną m.in. właściwości maszyn (DMG) i sterowania CNC SINUMERIK, narzędzia IT oraz usługi serwisu Siemensa. Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń ze specjalistami z Centrum Kompetencyjnego AEROSPACE Siemens AG Germany, doradcami technicznymi i kadrą kierowniczą Siemens oraz partnerami firmy.

– Atutem konferencji jest jej wymiar praktyczny – mówi Cezary Mychlewicz, Marketing Manager, Siemens Industry – Zaprosimy gości do odwiedzenia specjalnego samochodu pokazowego: Safety Integrated DEMO Truck – w ramach ogólnopolskiej akcji związanej z bezpieczeństwem produkcji. Będzie także możliwość udziału w warsztatach NX CAM, których uczestnicy otrzymają najnowszą wersję aplikacji CAM wraz z licencją ewaluacyjną.

Do udziału zaproszeni są dyrektorzy produkcji, dyrektorzy techniczni, szefowie produkcji, szefowie utrzymania ruchu, główni technolodzy, projektanci obrabiarek i oprzyrządowania oraz inżynierowie technolodzy. Udział w tegorocznej konferencji jest bezpłatny (uczestnictwo w seminariach, nocleg, wyżywienie i materiały).

Program i formularz rejestracyjny:
www.siemens.pl/mc w zakładce Aktualności
Ze względna ograniczoną ilość miejsc zastrzegamy sobie prawo do potwierdzenia udziału.

Dalszych informacji udziela:
Aleksandra Szafraniec, Omega Communication, (22) 547 08 85, 692 059 401 aszafraniec@communication.pl