Z Poznania do Paryża i Kijowa z Ryanair

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (25 października) zainaugurowała sezon Zima 2020/2021 oraz powrót tras z Poznania do Paryża i Kijowa. W zimowym rozkładzie lotów Ryanaira z Poznania – oprócz Wysp Brytyjskich oraz Irlandii – pozostanie również trasa do Alicante.  

Z okazji rozpoczęcia zimowego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na loty od października do grudnia już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na www.ryanair.com do wtorku (27 października) do północy.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

“Cieszymy się rozpoczęcia sezonu zimowego i powrotu tras do Paryża oraz Kijowa. Oba połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu. W zimowym rozkładzie lotów – oprócz Wysp Brytyjskich oraz Irlandii – pozostanie rownież trasa do Alicante (raz w tygodniu).

Z okazji inauguracji sezonu zimowego wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty od października do grudnia 2020 już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są jedynie na www.ryanair.com do wtorku (27 października) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”

Błażej Patryn, Rzecznik prasowy Portu Lotniczego Poznań Ławica powiedział:

„Dobre wiadomości od Linii Lotniczej Ryanair dla Portu Lotniczego w Poznaniu są bardzo ważnym elementem budowy oferty dla wszystkich mieszkańców Poznania oraz całej Wielkopolski. Bardzo się cieszymy, że mimo trudnej obecnej sytuacji dla portów lotniczych oraz przewoźników i wynikających z niej, jesienią 2020, wielu wyzwań, Ryanair przekazuje dobre wiadomości. Powrót tras z Poznania do Paryża i Kijowa oraz utrzymanie w zimowym rozkładzie rejsów do Alicante, na Wyspy Brytyjskie oraz Irlandii, stanowi ważny element nie tylko ekonomiczny dla regionu, ale bardzo ważny czynnik podtrzymywania relacji między krajami i ich mieszkańcami. Dzięki tej informacji mieszkańcy regionu będą mogli nadal szybko i bezpiecznie realizować swoje potrzeby podróży lotniczych. Linie Ryanair oraz Port Lotniczy w Poznaniu bezpiecznie i zgodnie ze wszystkimi zaleceniami przyjmują na ścieżce pasażerskiej wszystkich podróżnych. Życzymy udanych lotów z Poznania!”

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair