Z Krakowa do Walencji

W sezonie lato 2017 bazowy przewoźnik krakowskiego lotniska uruchomi kolejne połączenie. Od
3 maja 2017 r. liniami lotniczymi Ryanair polecimy z Krakowa do Walencji, trzeciego po Madrycie
i Barcelonie, miasta w Hiszpanii.

Od 3 maja 2017 dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele – linie lotnicze Ryanair będą latały ze stolicy Małopolski do Walencji. To miasto sztuki, kuchni, zabytków, a także sportu. Wśród atrakcji nie można pominąć największego w Europie Oceanarium czy też niezwykłego Muzeum Nauk.

– Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę z Krakowa do Walencji na lato 2017. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od 3 maja 2017 r. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”. – powiedziała Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanair.

Walencja, to trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii, które daje małopolskim turystom możliwości spędzenia wolnego czasu zarówno na plażach, jak i aktywnie zwiedzając ten atrakcyjny region.- powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport – powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

Bilety na loty na trasie Kraków – Walencja można kupić na stronie: www.ryanair.com

Port lotniczy Walencja położony jest 8 km na zachód od centrum miasta. To duże i nowoczesne lotnisko, które w 2015 roku obsłużyło ponad 5 milionów pasażerów.

To już 8 połączenie irlandzkiego przewoźnika z Kraków Airport do Hiszpanii. Linie lotnicze Ryanair
w swojej siatce połączeń oferują loty w następujących kierunkach: Madryt, Alicante, Barcelona Girona, Palma de Mallorca, Teneryfa, Gran Canaria oraz Malaga.

W sezonie letnim 2017 połączenia z Kraków Airport do Hiszpanii znajdują się także w ofercie linii lotniczych Iberia Express – Madryt, oraz linii lotniczych Vueling – Barcelona El Prat.

Źródło / Autor: Lotnisko Kraków

Zdjęcie: Lotnisko Kraków