Wizz Air przyspiesza start nowych tras z Katowic

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj, że w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby klientów, loty na najnowszych trasach w katowickiej siatce połączeń rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż pierwotnie planowano. W najnowszej ofercie WIZZ z Katowic znajdują się popularne kierunki wakacyjne: Katania, Lizbona, Malta i Rejkiawik. Loty na każdej z nowych tras będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2004 roku, linia sukcesywnie rozwija swoją ofertę z Katowic. Aktualnie baza wyposażona jest w 5 samolotów i zatrudnia około 200 członków załogi, którzy dbają o najwyższy poziom usług na pokładach WIZZ. W marcu 2017 roku Wizz Air doda szósty samolot do bazy w Katowicach tworząc tym samym 36 kolejnych etatów w linii.

Bilety na najnowsze połączenia są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 109 złotych*.

Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 146 tras z 8 polskich lotnisk.

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z KATOWIC:

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Katania

wtorek, sobota

11 marca 2017

109 PLN

Malta

poniedziałek, piątek

10 marca 2017

129 PLN

Lizbona

środa, niedziela

12 marca 2017

219 PLN

Rejkiawik

poniedziałek, piątek

10 marca 2017

259 PLN

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział:

“Z radością ogłaszamy kolejne dobre informacje dla naszych polskich klientów. Uruchomienie tras z Katowic rozpoczynamy dwa tygodnie wcześniej zapewniając naszym klientom więcej możliwości rezerwacji niezapomnianych podróży do jednej z czterech atrakcyjnych turystycznie destynacji. To doskonała okazja na obdarowanie swoich bliskich wyjątkowym świątecznym prezentem – bilety dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air