Czarny Piątek w Ryanair

Ryanair dziś (25 listopada) wprowadziła największą w historii wyprzedaż miejsc z okazji czarnego piątku. W sprzedaży jest 10 milionów biletów z 20% zniżką. Bilety są do nabycia na Ryanair.com tylko przez 24 godziny!

Wyprzedaż jest cześcią tygodniowej, kosmicznej promocji. Zniżka dotyczy biletów na podróż w okresie grudzień 2016 – marzec 2017 i obowiązuje tylko przez 1 dzień do piątku 25 listopada do północy.

Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszej strony internetowej oraz kont mediów społecznościowych (Facebook i Twitter), gdzie codziennie, przez cały tydzień wprowadzane są kolejne wyprzedaże, a najtańsze loty w Europie stają się jeszcze tańsze.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

„Dziś czarny piatek, dlatego też na stronie internetowej największej linii lotniczej w Europie muszą pokazać się najlepsze oferty. W ramach naszej kosmicznej, tygodniowej wyprzedaży obniżyliśmy ceny 10 milionów biletów na podróż od grudnia 2016 r. do marca 2017 r. nawet o 20%.

Ta niewiarygodna promocja obowiązuje jedynie w czarny piatek przez 24 godziny od dziś od północy do północy w piątek na Ryanair.com. Przez weekend na stronie internetowej Ryanair.com będa pojawiały się kolejne wyprzedaże.”

Źródło / Autor / Zdjęcie: Ryanair