Targi Pracy i Edukacji IKAR 2016

targi pracy wsosp

Oferty pracy, szkolenia z zakresu pisania CV, autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz zakładania działalności gospodarczej. To tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na studentów w czasie Targów Pracy i Edukacji IKAR 2016. Impreza odbędzie się 8 czerwca 2016 r. w Klubie Uczelnianym „Szkoły Orląt”. Początek został zaplanowany na godz. 10.00 a zakończenie na godz. 14.00.

Swój udział w Targach zapowiedzieli już wystawcy z wielu branż z całej Polski. Dzięki temu, studenci znajdą oferty pracy stałej i czasowej (wakacyjnej). Poznają zasady rekrutacji na poszczególne stanowiska. Na specjalnych warsztatach, pracownicy Biura Karier i Jakości WSOSP, pokażą jak poprawnie napisać dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny). Nie zabraknie informacji dla osób, które mażą o własnym biznesie. Będzie można spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami instytucji oferujących wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Wszystkie porady będą udzielane bezpłatnie.
Dla studentów, którzy odwiedzą Targi, przygotowaliśmy dodatkowo konkurs z nagrodami. Szczegóły podamy wkrótce.
Organizatorami Targów Pracy i Edukacji IKAR 2016 jest Biuro Promocji i Rekrutacji, Biuro Karier i Jakości oraz Wydział Wychowawczy.
Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Dęblin, Starosta Powiatu Ryckiego, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Rykach, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie.
Patronami medialnymi imprezy są: LPU24.pl, LPU Radio, ipulawy.pl, Radio Puławy24, LRY24.pl, Dęblin24.eu, Twój Głos, Radio Lublin, Dziennik Wschodni.

Źródło / Autor: WSOSP
Grafika: WSOSP