Lotnisko Wrocław: Cztery nowe połączenia Ryanaira

lotnisko-wroclaw

Madryt, Belfast, Manchester i Newcastle to nowe kierunki irlandzkiego przewoźnika. Polecimy na tych trasach od sezonu zimowego. W październiku w bazie Ryanaira na wrocławskim lotnisku pojawi się trzeci samolot.

Trzy nowe połączenia na Wyspy Brytyjskie oraz kolejny atrakcyjny kierunek hiszpański to nie wszystkie nowości ogłoszone przez linie Ryanair. Od sezonu zimowego rejsy do Warszawy będą realizowane trzy razy dziennie na główne lotnisko Chopina, a nie jak obecnie do podwarszawskiego Modlina.

– Kierunki hiszpańskie cieszą się coraz większą popularnością, dlatego cieszymy się, że pasażerowie będą mieli do wyboru Madryt. Manchester, Newcastle i Belfast znakomicie uzupełniają naszą siatkę połączeń na Wyspy Brytyjskie. Z kolei dzięki rejsom na główne lotnisko w Warszawie czas podróży na trasie z Wrocławia do stolicy skróci się o godzinę – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

W rozkładzie na sezon zimowy 2016/2017 znajdzie się także połączenie na Maltę, które w poprzednich latach obsługiwane było tylko w sezonie letnim. Wynika to z faktu, że pasażerowie chętnie wybierają kierunki południowe również zimą. Pokazuje to sukces połączenia na Teneryfę. Wraz z rozbudową siatki połączeń w bazie operacyjnej przewoźnika we Wrocławia zacznie stacjonować trzeci samolot.

Źródło / Autor: Lotnisko Wrocław