Lotnisko Rzeszów: Adria Airways uruchomi loty z Rzeszowa do Paryża

rzeszow-logo

Już 4 czerwca br. słoweńskie linie lotnicze Adria Airways uruchomią regularne połączenie z Rzeszowa do stolicy Francji, na główne paryskie lotnisko Charles de Gaulle. Samoloty Adrii, 70-miejscowe odrzutowe CRJ-700, będą latać na tej trasie we wtorki i soboty według następującego rozkładu:

Origin
Wylot Przylot Destination
 CDG  14:40  16:50
 RZE
 RZE  17:20  19:35  CDG

Bilety w cenie zaczynającej się od 99 Euro za przelot w obie strony – z bagażem do 23 kg i 8-kilogramowym bagażem podręcznym – można już rezerwować na stronie przewoźnika: www.adria.si/pl
Strona rezerwacyjna Adrii posiada pełną polskojęzyczną wersję! W cenie biletu jest też możliwość wyboru miejsca w samolocie. Dla pasażerów klasy Biznes oferowany jest posiłek oraz napoje w cenie biletu.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalizacji rozmów z Portem Lotniczym w Rzeszowie – powiedział Luka Rojsek, dyrektor ds. rozwoju Adria Airways. Jak podkreślił, Paryż to nie tylko wielki ośrodek biznesowy i turystyczny, ale także jeden z największych europejskich hubów lotniczych z ogromnymi możliwościami przesiadkowymi, włączając w to zarówno połączenia wewnątrzeuropejskie, jak i międzykontynentalne.
Prezes rzeszowskiego lotniska podkreślił z kolei, że pasażerowie z Podkarpacia udający się do Paryża powinni być zadowoleni z nowego kierunku: – Paryż był do tej pory jednym z najczęściej wymienianych miast na „liście życzeń” ze strony mieszkańców Podkarpacia – oznajmił Stanisław Nowak. – Cieszymy się niezmiernie, że możemy ogłosić rejsy do stolicy Francji, będącej bardzo bliską sercom wielu rodzin z naszego regionu – dodał prezes Nowak.

Źródło / Autor: Lotnisko Rzeszów