Kategorie
Szybki news

Lotnisko Modlin: Nowy przewoźnik autobusowy

okbus reklama FB 50 gr

W kwietniu na wybranych trasach w Polsce pojawią się autobusy nowego przewoźnika OKbus. Nowoczesne i komfortowe pojazdy będą dowozić pasażerów z różnych regionów Polski do Warszawy i z powrotem.
OKbus to nowa marka na rynku przewozów łącząca komfortowe podróżowanie z niskimi cenami. Charakterystyczne, pomarańczowe autobusy Scania i Mercedes pojawią się w kwietniu na trasach łączących z Warszawą nie tylko duże, lecz także mniejsze miejscowości. Początkowo autobusy OKbus będą kursować z i do Warszawy, Modlina, Łodzi, Torunia, Płocka, Ciechocinka czy Włocławka. OKbus zapewnia dogodne dojazdy nie tylko dla podróżujących, lecz także na przykład dla pracujących i studiujących w stolicy. Rozkład jazdy będzie regularnie aktualizowany, a w przypadku kursów na lotnisko Modlin dopasowany do godzin przylotów i odlotów. W planach jest uruchomienie kolejnych tras jeszcze w tym roku.
Nowa marka będzie jednym z tańszych przewoźników w kraju, oferując ceny już od 9 zł. Aby skorzystać z najkorzystniejszych przejazdów, należy zarezerwować bilet online z wyprzedzeniem. Co ważne, kupujący ma gwarancję pełnego zwrotu ceny biletu, jeśli zrezygnuje z kursu. To pierwsza i jedyna tego typu oferta, która umożliwia zaplanowanie podróży czy dojazdu bez ryzyka. Dotyczy to wyłącznie biletów kupionych online na stronie www.okbus.pl, dlatego najlepiej skorzystać z tej drogi zakupu i śledzić wiadomości na stronie OKbus oraz na profilu na Facebooku. Właśnie tam będą pojawiać się informacje o nowościach, konkursach i promocjach.
Wszystkie pojazdy OKbus są niezwykle komfortowe. Do standardowego wyposażenia należą: klimatyzacja, bezpłatny dostęp do Internetu, gniazdka 230 V i lampki do czytania przy każdym z foteli. Ponadto wszyscy pasażerowie będą mieć do dyspozycji wygodne, skórzane fotele z wbudowanym tabletem. Przy jego pomocy można korzystać z Internetu, zagrać w grę, obejrzeć film czy posłuchać muzyki. Dzięki temu podróż minie błyskawicznie.
Za nową marką stoi firma Trans Kinetik, znana do tej pory z linii autobusowych ModlinBus, dowożących pasażerów na lotnisko w Modlinie. Jest to jedyny przewoźnik realizujący bezpośrednie połączenie z centrum Warszawy do portu lotniczego w Modlinie i wyłączny operator autobusowy akredytowany przez Lotnisko Warszawa-Modlin. Dlatego OKbus to kilkuletnie doświadczenie w obsłudze pasażerów oraz gwarancja tanich i komfortowych przejazdów.
Bilety można będzie kupić przez wygodny, internetowy system rezerwacji na stronie www.okbus.pl, a także za pośrednictwem sieci punktów sprzedaży lub bezpośrednio u kierowcy. Z okazji startu nowej marki przewoźnik przygotował promocyjną pulę biletów po 50 groszy (będzie je można nabyć w dniach 7-8 kwietnia 2016).

Źródło / Autor: OKbus

Zdjęcie: OKbus

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne