Wizz Air ogłasza nowe połączenia z Hamburga i Sofii

Wizz Air logo

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła dziś, że loty z lotniska w Lubece będą przeniesione do Hamburga, co oznacza, że Wizz Air będzie kontynuował świadczenie niskokosztowych usług na północny Niemiec.

Z powodu kwestii finansowych istniejących na lotnisku w Lubece, Wizz Air przeniesie trzy loty do Hamburga, skąd zacznie latać 17 kwietnia br. Wraz z przeniesieniem Wizz Air utrzyma połączenia regionu z Gdańskiem – loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu, Kijowem i Skopje gdzie będzie latał po dwa razy w tygodniu.

Niskokosztowa linia lotnicza ogłosiła również nową trasę z Sofii do Kopenhagi, która będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu począwszy od 13 czerwca. Wizz Air dodatkowo raz w tygodniu będzie latał na trasie Bukareszt – Londyn Luton, co zwiększy połączenia między tymi dwoma stolicami do 25 lotów.

Bilety na wszystkie połączenia dostępne są w sprzedaży na www.wizzair.com,a ich ceny rozpoczynają się od 19,99 euro*.

NOWE POŁĄCZENIA WIZZ AIR:

Trasa

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Hamburg – Gdańsk

Poniedziałek, Środa, Piątek, Niedziela

17 kwietnia 2016

PLN 79

Hamburg – Skopje

Poniedziałek, Piątek

18 kwietnia 2016

EUR 29.99

Hamburg – Kijów

Poniedziałek, Środa

18 kwietnia 2016

EUR 59.99

Sofia – Kopenhaga

Poniedziałek, Środa, Piątek

13 czerwca 2016

EUR 39.99

Gyorgy Abran , Dyrektor ds. Komercyjnych w Wizz Air powiedział: ” Północne Niemcy są ważnym rynkiem dla Wizz Air i odkryliśmy, że duża część naszych obecnych pasażerów podróżuje z lub jedzie do miejsc usytuowanych bliżej Hamburga niż Lubeki. Przeniesienie lotów do Hamburga, drugiego co do wielkości miasta w Niemczech, przyniesie korzyści naszym pasażerom i wesprze rozwój regionu. Jednocześnie, w dalszym ciągu będziemy budować naszą pozycję w Sofii poprzez wprowadzenie nowej trasy i oferowaniu klientom niskich cen „.

Źródło / Autor: Wizz Air