Kategorie
Lotnictwo cywilne

Ryanair ogłasza nowe połączenie z Krakowa do Belfastu

ryanair-logo

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś 3 marca 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Krakowa do Belfastu. Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu od 30 padziernika 2016 r.

Aby uczcić ogłoszenie nowej trasy Kraków – Belfast, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do środy 9 marca do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Krakowa do Belfastu. Połączenie będzie wykonywane trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i niedziele od 30 października 2016 r. Bilety są do nabycia na stronie www.ryanair.com.

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych, jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Krakowa do Belfastu w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do środy 9 marca do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

 

NOWA TRASA Z KRAKOWA  

Trasa Częstotliwość Początek operacji Cena
Sztokholm Skavsta 3 x tygodniowo 30 października 79 zł

Źródło / Autor: Ryanair

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne