Lotnisko Chopina uruchamia usługę Fast Track

fast track

Lotnisko Chopina uruchamia usługę Fast Track. Dzięki niej każdy pasażer – po wniesieniu stosownej odpłaty – będzie mógł skorzystać z przyśpieszonej ścieżki do kontroli bezpieczeństwa, a w rozszerzonych wariantach usługi – również z salonów Executive Lounge.

Usługa Fast Track pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć konieczności oczekiwania
w kolejce do kontroli bezpieczeństwa. Pasażerowie, którzy zdecydują się z niej skorzystać przechodzą indywidualną kontrolę bezpieczeństwa bez kolejki, w wydzielonej strefie terminala. A potem mogą dłużej relaksować się w kawiarni w strefie zastrzeżonej lub cieszyć się zakupami w strefie wolnocłowej przed wylotem.

Do skorzystania z Fast Track uprawnione są osoby odlatujące z Lotniska Chopina, na podstawie specjalnych kart imiennych wydawanych przez lotnisko. Do dyspozycji podróżujących oddajemy trzy karty imienne: Srebrną, Złotą i Czarną. Każda z kart może być zakupiona w ramach jednego z abonamentów: kwartalnego, półrocznego lub rocznego.

Karty uprawniają do skorzystania z następującego zakresu usług:

Karta Srebrna
Uprawnia do korzystania z usługi Fast Track. Usługa ta dostępna jest tylko dla posiadacza karty.

Karta Złota

Uprawnia do korzystania z usługi Fast Track oraz do korzystania z Salonu Preludium Executive Lounge. Usługi te dostępne są tylko dla posiadacza karty.

Karta Czarna
Uprawnia do korzystania z usługi Fast Track oraz z Salonu Fantazja Executive Lounge, Preludium Executive Lounge lub Bolero Executive Lounge wraz z jedną osobą towarzyszącą.

W celu zamówienia karty należy wypełnić dostępny na stronie http://lotnisko-chopina.pl/pl/fast-track.html. Wypełniony i podpisany formularz zamówienia należy przesłać mailem na adres: fasttrack@polish-airports.com.

Podróżni, którzy nie posiadają imiennej karty mogą wykupić jednorazową możliwość skorzystania z usługi Fast Track. Można to zrobić w Biurze Rzeczy Znalezionych zlokalizowanym w hali wylotów Terminala A w strefie CDE lotniska. Po opłaceniu jednorazowego przejścia, na podstawie otrzymanego paragonu pasażer uprawniony jest do skorzystania z oznaczonych stanowisk kontroli bezpieczeństwa Fast Track.

Formularz zamówienia, cennik usługi, regulamin korzystania z usługi Fast Track oraz zasady korzystania z salonów Executive Lounge dostępne są na stronie internetowej Lotniska Chopina.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Handlowym Lotniska Chopina w Warszawie, tel. 22 650 15 98, e-mail: fasttrack@polish-airports.com.

Źródło / Autor: Lotnisko Chopina
Grafika: Lotnisko Chopina