Kategorie
Lotnictwo cywilne

Port Lotniczy Wrocław nagrodzony

lotnisko-wroclaw

Już po raz trzeci z rzędu został uznany najlepszym regionalnym lotniskiem w Polsce. Port otrzymał też nagrodę za najlepszy salon Business Lounge wśród lotnisk regionalnych. Statuetki przyznał magazyn „Business Traveller” na podstawie ankiety wśród podróżnych.

Do tej pory magazyn „Business Traveller” zorganizował trzy plebiscyty. W każdym z nich Port Lotniczy Wrocław zdobywał nagrodę dla najlepszego regionalnego lotniska w Polsce. Co przekonuje podróżnych? To przede wszystkim rozbudowana siatka połączeń, optymalne godziny rejsów, wysokie standardy obsługi i specjalne udogodnienia dla osób podróżujących w interesach.

– Cieszymy się, że pasażerowie docenili nas już po raz trzeci z rzędu. To pokazuje, że dobrze odczytujemy ich potrzeby i oczekiwania. Stawiamy na profesjonalną i szybką obsługę. Jako przykład podam nasz autorski program „Stop kolejkom”. Stale udoskonalamy nasze usługi tak, by zapewnić pasażerom najwyższy komfort. Wszystko to, wraz z atrakcyjną siatką połączeń, buduje tak mocną pozycję naszego lotniska w oczach podróżnych – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

W tym roku „Business Traveller” po raz pierwszy zorganizował plebiscyt na najlepszy Business Lounge. W tej kategorii wśród lotnisk regionalnych najlepszy okazał się również Port Lotniczy Wrocław. Nasi pasażerowie docenili ekskluzywnie zaaranżowane i wygodne wnętrza salonu Executive Lounge oraz jego profesjonalną obsługę. Usługi VIP & Business Services to ważny atut wrocławskiego lotniska, doceniany przez najbardziej wymagających podróżnych, szczególnie ceniących sobie czas i prywatność.

Źródło / Autor: Lotnisko Wrocław

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat