Nowe połączenie Ryanaira z Rzeszowa do Berlina

rzeszow-logo

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, dziś 10 lutego 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Rzeszowa do Berlina. Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu od 31 października 2016 r.

Aby uczcić ogłoszenie nowego połaczenia Rzeszów – Berlin, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do wtorku 16 lutego do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Rzeszowa do Berlina. Połączenie będzie wykonywane trzy razy w tygodniu od 31 października 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach są do nabycia na stronie www.ryanair.com.

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z rzeszowa do Berlina w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do wtorku 16 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

Stanisław Nowak, Prezes Lotniska Rzeszów Jasionka powiedział:

„Cieszymy się bardzo z nowego połaczenia do Berlina. Wpisuje się ono doskonale w plany rozwoju lotniska w Rzeszowie, szczególnie, że trasa połączy stolicę Podkarpacia z jednym z największych centrów biznesowych Europy.”

NOWA TRASA Z RZESZOWA  

Trasa Częstotliwość Początek operacji Cena
Berlin 3 x tygodniowo 31 października 79 zł

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair