Ryanair – nowe połączenie z Warszawy do Tuluzy

Ryanair boeing

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, 26 stycznia 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowej trasy z Warszawy Modlin do Tuluzy. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od 1 listopada 2016 r.

Aby uczcić wprowadzenie nowego połaczenia Warszawa Modlin – Tuluza, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 79 zł na podróż do 15 grudnia 2016 r. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do środy 3 lutego do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Warszawy Modlin do Tuluzy. Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 1 listopada 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach są do nabycia na stronie www.ryanair.com.

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Warszawy Modlin do Tuluzy w cenie od 79 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż do 15 grudnia 2016 r. dostępne są do środy 3 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

1 NOWA TRASA Z WARSZAWY MODLIN

Trasa Częstotliwość Początek operacji Cena
Tuluza 2 x tygodniowo 1 listopada 79 zł

 Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair