Dwie nowe trasy z Polski na Sardynię

A321neo_WIZZ AIR_

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła dziś (25.01) otwarcie dwóch nowych kierunków z Polski na Sardynię we Włoszech. Połączenia z Katowic i Warszawy do Alghero zaczną działać 18 czerwca. Loty będą odbywać się w sezonie letnim w soboty.

Sardynia jest drugą co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym. Oferuje szeroki wybór możliwości spędzenia wakacji w przepięknej scenerii.

Wraz z nowymi kierunkami, w polskiej siatce Wizz Air oferuje w sumie 122 trasy do 22 krajów. Bilety na loty na Sardynię są już w sprzedaży na stronie wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 249 złotych

NOWE POŁĄCZENIA WIZZ AIR Z POLSKI:

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Katowice – Alghero

sobota

18 czerwca 2016

PLN 249

Warszawa – Alghero

sobota

18 czerwca 2016

PLN 289

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział:

”Z wielką przyjemnością ogłaszamy kolejne, słoneczne połączenia z dwóch polskich lotnisk: Katowic i Warszawy. Sardynia słynie z malowniczych krajobrazów i doskonałych ośrodków wypoczynkowych. To piękne miejsce, aby spędzić niezapomniane wakacje. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta tanich lotów na Sardynię spotka się z zainteresowaniem polskich pasażerów, którzy nie ominą okazji, aby odwiedzić wyspę. Bilety są już dostępne na stronie wizzair.com!”

Wizz Air otrzymał tytuł 2016 Value Airline of the Year przyznawany przez magazyn Air Transport World, jeden z czołowych tytułów poświęconych tematyce lotniczej.

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air