Nowy system rezerwacji parkingu online już dostępny!

gdansk-logo

W dniu 8 stycznia 2016 roku, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy wraz z zarządcą oficjalnego parkingu, firmą Interparking Polska Sp. z o.o., uruchomił nowy system do rezerwacji miejsc postojowych online.

Wprowadzenie formularza rezerwacji poprzez stronę internetową ma pomóc Pasażerom Portu Lotniczego w sprawnym i wygodnym przygotowaniu się do planowanej podróży. W całej Europie systemy te są bardzo popularnym narzędziem rezerwacyjnym, w Polsce natomiast dostępne są jedynie na kilku lotniskach.

Głównymi zaletami systemu jest prosty formularz rezerwacji oraz możliwość natychmiastowej opłaty wykupionego czasu parkowania.. Z okazji wdrożenia nowego rozwiązania, zachęcamy Państwa do zapoznania się z zimową ofertą parkingu. Dla wszystkich Pasażerów, którzy zdecydują się na rezerwację miejsca parkingowego w systemie on-line w dniach od 8 stycznia do 29 lutego 2016, przygotowaliśmy 10% zniżkę na parkingach krótko- i długoterminowych Portu Lotniczego przy rezerwacji dowolnego terminu parkowania.

Zapraszamy do rezerwacji parkingu za pomocą formularza rezerwacji z 10% rabatem na oficjalnej stronie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy! Czas promocji od 08.01-29.02.2015.

Źródło / Autor: Lotnisko Gdańsk