Z Lublina do Eindhoven z Wizz Air

Wizz Air logo

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła dziś otwarcie nowego kierunku z Lublina do Eindhoven w Holandii. Nowe połączenie zacznie działać od 21 marca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Nowa usługa jest pierwszą trasą między Lublinem i Holandią dostępną w ofercie tanich połączeń Wizz Air.

Eindhoven, położone w południowej części kraju, jest znanym centrum uniwersyteckim. To tętniące życiem miasto, doceniane przez turystów za bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Ceny biletów na nowe połączenie zaczynają się od 39,99 złotych i dostępne będą w sprzedaży od 23 grudnia na stronie wizzair.com.

NOWE POŁĄCZENIE WIZZ AIR Z LUBLINA:

 

Trasa

Dni

Data rozpoczęcia

Cena od*

Lublin – Eindhoven

poniedziałek, piątek

25 marca 2016

PLN 39,99

 

Tamara Mshvenieradze, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air powiedziała: „Dzięki nowemu kierunkowi z Lublina do Eindhoven, Wizz Air wzbogacił swoją ofertę o bezpośrednie połączenie z Lublina do Holandii. Nasi klienci mogą cieszyć się niskimi cenami biletów w połączeniu ze świetną i kompetentną obsługą zapewnianą przez polskojęzyczną załogę. Jednocześnie, życzymy Polakom Wesołych Świąt i gorąco zapraszamy do turystycznych i biznesowych podróży naszymi nowoczesnymi samolotami typu Airbus A320.”

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air