Lotnisko Modlin: otwieramy salonik biznesowy

IMG_9141

15 grudnia, w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin otwarty został elegancki salon SKYLOUNGE – miejsce dla pasażerów oczekujących najwyższego standardu obsługi.

W Modlinie każdego dnia odprawia się prawie 8 tys. podróżnych. Aktualnie 9% z nich podróżuje w celach biznesowych, a 18% prowadzi własne firmy. Jednak oferta biznesowego salonu SKYLOUNGE, dzięki niewygórowanej cenie, jest atrakcyjna i dostępna dla wszystkich.

Z salonu mogą skorzystać wszyscy pasażerowie oraz goście lotniska, bez konieczności okazywania kart pokładowych, ponieważ lokal znajduje się w części ogólnodostępnej terminala (na antresoli). Koszt wstępu to 69 zł/os. Dla dzieci i młodzieży w wieku 3-14 lat przewidziane są zniżki. Salon będzie czynny codziennie w godz. 05:00-21:30.

W standardzie salonu SKYLOUNGE zapewnione są:

 • eleganckie wnętrze, komfortowe kanapy, intymna atmosfera,

 • bufet przekąsek,

 • desery,

 • gorące i zimne napoje,

 • szeroki wybór markowych alkoholi,

 • tablety z dostępem do internetu,

 • nieograniczone czasowo wifi,

 • tv z dostępem do wiadomości z kraju i zagranicy,

 • prasa codzienna, magazyny biznesowe i o tematyce lifestyle,

 • możliwość wynajmu strefy VIP/sali konferencyjnej,

 • bezkolejkowe przejście kontroli bezpieczeństwa „fast track”.

Naszym celem było stworzenie miejsca przyjaznego podróżnym, jak i osobom oczekującym na swoich bliskich. Nowością w ofercie jest opcja „priority through security”, czyli fast track dla każdego gościa salonu, który korzysta oferty SKYLOUNGE podczas wylotu. Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć stania w kolejce do kontroli bezpieczeństwa. Salonik jednorazowo pomieści ok. 24 osób, a specjalna salka konferencyjna typu VIP, 6 osób – mówi Julia Kropisz, właściciel salonu.

Każdy kolejny tydzień przynosi nowości w naszym porcie, nie tylko coraz większą liczbę odprawianych pasażerów, nowe kierunki lotnicze czy połączenia autobusowe dla podróżujących z innych części Polski. Zmienia się cała przestrzeń: w terminalu i wokół lotniska. Niedawno otworzyliśmy aptekę, w szybkim tempie powstaje duża restauracja przed terminalem, rozbudowujemy parkingi, a dzisiaj uruchomiliśmy salonik biznesowy – obiecaliśmy sobie, ale zwłaszcza pasażerom, że będziemy się stale rozwijać, podnosić poziom obsługi i zwiększać ofertę – i z tej obietnicy wywiązujemy się codziennie – mówi Piotr Okienczyc, prezes lotniska.

Nowo otwarty, ekskluzywny salon SKYLOUNGE idealnie wpisuje się w wizerunek naszego lotniska, oferującego zróżnicowany standard obsługi. Dlatego stale się zmieniamy i dostosowujemy do oczekiwań wszystkich przewoźników i pasażerów, również tych najbardziej wymagających – mówi Marcin Danił, Wiceprezes lotniska.

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Zdjęcie: Lotnisko Modlin