Wizz Air: Z Wrocławia do Birmingham

WIZ_Samolot Wizz Air

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła otwarcie nowego połączenia z Wrocławia do Birmingham. Nowa trasa zacznie działać od 18 marca. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki.

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie siedem kierunków z Wrocławia do pięciu krajów. Bilety na nowe połączenie dostępne są w sprzedaży od dzisiaj, a ich ceny rozpoczynają się od 79 złotych*.

NOWE POŁĄCZENIE Z WROCŁAWIA:

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Cena od*

Birmingham

poniedziałek, piątek

18 marca 2016

79 PLN

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: ”Z ogromną przyjemnością ogłaszamy trzecią trasę do Wielkiej Brytanii w naszej siatce połączeń z Wrocławia. Dostępność biletów do Birmingham w niskich cenach już od 79 złotych umożliwi pasażerom podróżującym w celach biznesowych i turystycznych na eksplorowanie uroków regionu West Midlands. Mamy nadzieję, że rozwijając ofertę podróży lotniczych między Polską i Wielką Brytanią, przyczyniamy się do rozwoju sektora turystycznego oraz umocnienia relacji biznesowych między obu krajami. Zachęcamy naszych klientów do rezerwacji tanich biletów na wizzair.com.”

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air