Lotnisko Wrocław: Nowy sezon, nowe zasady parkowania

lotnisko-wroclaw

Sezon zimowy na wrocławskim lotnisku oznacza nowy rozkład lotów oraz zmiany na parkingu. Najważniejsza nowość dotyczy zasad rezerwowania miejsc na parkingu długoterminowym, który w tym sezonie działa także zimą. Na dodatek pasażerowie mogą liczyć na duże zniżki – nawet 40% – obowiązują teraz przy rezerwacji online na co najmniej cztery dni przed terminem wjazdu na parking (wcześniej warunkiem była rezerwacja z wyprzedzeniem co najmniej siedmiu dni).

– Ruszyło tanie połączenie na Teneryfę, a coraz więcej pasażerów planuje dłuższy wypoczynek w miesiącach zimowych. Zmiany wprowadziliśmy z myślą o ich wygodzie. Dodatkowym atutem jest komfort obsługi. Rezerwacje online są szybkie i łatwe – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.

Rezerwacja online gwarantuje dostępność miejsca, a także największe zniżki. Za 5-10 dni parkowania zapłacimy 59 zł, a za 14-16 dni 89 zł. Na parkingu przy terminalu dostępnych jest ok. 2 tys. miejsc postojowych w różnych strefach: A, B, C, D oraz VIP. Działa także parking krótkoterminowy dla osób, które odwożą lub przywożą pasażerów – opłata wynosi 4 zł do pół godziny postoju. Przed terminalem dostępna jest także strefa Kiss&Fly, w której można parkować bezpłatnie przez 10 minut.

Pojawiły się także nowe możliwości w systemie rezerwacyjnym, który jest dostępny stronie internetowej portu. Za jego pomocą można dokonać rezerwacji kilku usług w dowolnej konfiguracji i korzystać ze zniżek.

Źródło / Autor: Lotnisko Wrocław