Kategorie
Statystyki linii lotniczych

Ryanair świętuje 11 milionów pasażerów w Krakowie

lotnisko krakow

Ryanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, ogłosiła dziś (6 listopada), że od 2005 roku przewiozła 11 milionów pasażerów z/do Krakowa. Małopolscy pasażerowie już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącemu w branży poziomowi obsługi klienta i bardzo szerokiej gamie połączeń. Obecnie mogą zarezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzenie coraz większej liczby udogodnień jak mobilne karty pokładowe, druga mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielone miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty Family Extra i Business Plus udowadnia, że Ryanair to dużo więcej niż tylko nieskie ceny.

11-milionową pasażerką linii lotniczej Ryanair w Krakowie była siedmioletnia Lena Boś, która podróżowała wraz z rodzicami i siostrami do Las Palmas. Jednocześnie był to inaurguracyjny lot Ryanaira z Krakowa na Gran Canarię. Lena otrzymała pamiątkowy upominek od Portu Lotniczego w Krakowie oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair. Dodatkowo wszyscy pasażerowie rejsu poczęstowani zostali pysznym tortem.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku operaując z 11 lotnisk w Polsce na ponad 140 trasach.

W Krakowie Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Ryanair od 2005 roku przewiózł 11 milionów pasażerów z/do Krakowa. Obecnie oferuje połączenia na 33 trasach. W ofercie na zimę 2015/2016 znalazły się trzy nowe kierunki: Gran Canaria, Ejlat w Izraelu oraz Teneryfa, latem dojdzie czwary kierunek Bristol. Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać.

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 39 zł na podróż z Krakowa do Gdańska, 49 zł z Krakowa do Dortmundu oraz 79 zł z Krakowa do Bolonii, Paryża, Rzymu, Brukseli, Sztokholmu oraz Oslo w okresie od grudnia 2015 r. do lutego 2016 r. Rezerwacji można dokonać do wtorku (10 listopada) do północy na stronie www.ryanair.com.

Źródło / Autor: Ryanair

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne