Ryanair ogłasza kolejną wyprzedaż

ryanair

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, dziś (4 listopada) świętuje rekordowe wyniki 2015 r. wprowadzając do sprzedaży million biletów na ponad 400 trasach całej Europy już od 59 zł na podróż między listopadem 2015 r. a marcem 2016 r.

Bilety w cenie od 59 zł dostępne będą na stronie www.ryanair.com od godziny 00:01* w środę 4 listopada do czwartku 5 listopada do godziny 24:00. Taryfy dotyczą lotów do/z:

· Ateny

· Berlin

· Bruksela

· Dublin

· Kolonia

· Kopenhaga

· Lizbona

· Londyn

· Mediolan

· Manchester

· Rzym

· Warszawa

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

“To rekordowy rok Ryanaira, przewozimy więcej pasażerów niż kiedykolwiek wcześniej, wprowadzamy setki nowych połączeń jednocześnie oferując najniższe ceny biletów w Europie. Nasze loty są przy tym punktualne, podnosimy również poziom obsługi klienta.

Aby uczcić te wzrosty oraz podziękować naszym klientom wprowadzamy do sprzedaży 1 milion biletów na ponad 400 trasach całej Europy już od 59 zł zmieniając w ten sposób najniższe ceny w Europie w jeszcze niższe.

Oferta dostępna jest do czwartku (5 listopada) do północy i dotyczy podróży między listopadem 2015 r. a marcem 2016 r. Bilety w tych niewiarygodnie niskich cenach będą zapewne rozchwytywane. Aby dokonać rezerwacji należy wejść na stronę www.ryanair.com.”

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair