Pierwsi pasażerowie polecieli Dreamlinerem LOT-u na zimowe wakacje

LOT 787

Pierwszy rejs czarterowy w tym sezonie zimowym LOT wykonał lecąc z Warszawy na Kubę. W sumie na zlecenie dwóch największych polskich biur podróży Dreamlinery przewoźnika wykonają ponad 300 rejsów do kilkunastu najpopularniejszych egzotycznych destynacji na świecie. LOT oferuje najlepszy i najbardziej konkurencyjny produkt na rynku. Jako jedyny przewoźnik czarterowy oferuje na pokładzie Boeingów 787 aż trzy klasy podróży, najkrótszą oraz bardziej komfortową podróż na dalekie zimowe wakacje.

Wszystkie połączenia czarterowe w ramach współpracy z Itaką i Rainbow Tours wykonywane są bez przesiadek i międzylądowań, gwarantując tym samym najwyższy na polskim rynku komfort i jakość usług. Ten standard tylko w ubiegłym roku wybrało aż 70 tysięcy osób. Największą popularnością cieszyły się wycieczki do Tajlandii i Wietnamu. Sezon zima 2015/2016 to już trzeci rok współpracy największych touroperatorów z polskim przewoźnikiem. Jej efektem jest stale rosnące zainteresowanie wakacjami, na które przelot odbywa się Dreamlinerem LOT-u. Dzięki temu każdego roku LOT jest niekwestionowanym liderem dalekodystansowych połączeń czarterowych realizowanych z Polski.

Pierwszy w tym sezonie rejs odbył się 1 listopada do Santa Clara na Kubie. W sumie na zlecenie biur podróży Rainbow Tours i ITAKA Dreamlinery LOT-u polecą z Warszawy na Karaiby (Kuba – Santa Clara, Holguin, Varadero, Dominikana – La Romana), do Meksyku (Cancun), Wietnamu (Sajgon), na Zanzibar, Sri Lankę (Colombo) i do Tajlandii (Bangkok, Krabi). W sumie tej zimy pasażerowie mają do wyboru aż 10 wyjątkowych destynacji na 3 kontynentach. Zaplanowanych jest sumie ponad 300 rejsów.

„We współpracy z największymi biurami podróży w Polsce oferujemy najlepszy produkt dla pasażerów wybierających się na zimowe wakacje. Cieszymy się, że klienci biur podróży doceniają nowoczesność i komfort Dreamlinerów LOT-u. Dzięki nim praktycznie do minimum obniżone są skutki odczuwanego jet lagu. Bezpośrednia, wygodna podróż bez międzylądowań to oszczędność czasu i stresu związanego z przesiadkami” – mówi Iwona Stańczak, Kierownik Działu Czarterów LOT-u. – „Współpraca z biurami podróży pozwala LOT-owi na efektywne wykorzystanie floty dalekiego zasięgu w sezonie zimowym, gdy nasza siatka regularnych połączeń i ruch pasażerski jest mniejszy” – dodaje.

Pasażerowie rejsów czarterowych LOT-u mają do dyspozycji aż trzy klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Class i LOT Economy Class, takich samych jak w czasie rejsów rozkładowych. We wszystkich klasach oferowany jest bogaty system rozrywki pokładowej obejmujący filmy, audiobooki, muzykę, elektroniczne wydania prasy i magazynów, gry oraz możliwość śledzenia pozycji samolotu podczas trwania rejsu. Na pasażerów, którzy wybiorą LOT Economy Class czekają nowoczesne, wygodne fotele, wyposażone w regulowane zagłówki oraz podnóżki. Pasażerowie mają do dyspozycji duży ekran z indywidualnym systemem rozrywki z pilotem i gniazdem USB, a dziesiątki bezpłatnych filmów, seriali oraz gier nie pozwolą nudzić się w czasie podróży. Wygodny koc i poduszka pomogą w odpoczynku, a pożywne i smaczne posiłki zadowolą każde podniebienie.

LOT Premium Class to propozycja dla tych, którzy cenią ekonomiczną efektywność i komfort podróży, niedostępne na żadnym innym rejsie czarterowym z Polski. Podróż w tej klasie to między innymi wygodne szerokie fotele, zwiększony odstęp między poprzedzającymi fotelami, większy ekran indywidualnego systemu rozrywki oraz dodatkowy serwis w czasie lotu.

Pasażerowie LOT Business Class dzięki oddzielnym stanowiskom check-in oraz priorytetowemu boardingowi mogą, nie tracąc czasu, sprawnie dostać się na pokład samolotu. Podróż Dreamlinerem w klasie business gwarantuje najwyższą jakość wypoczynku dzięki luksusowym, elektronicznie sterowanym fotelom, które rozkładają się do pełnej pozycji leżącej. Jednak rejs w tej klasie to nie tylko niebywały komfort, ale również wspaniałe doznania kulinarne. Dania serwowane na pokładzie pozwolą się poczuć niczym w podniebnej restauracji. Całość uzupełnia szeroki wybór specjalnie wyselekcjonowanych alkoholi.

Źródło / Autor: PLL LOT
Zdjęcie: PLL LOT