Kategorie
Szybki news

Lotnisko Modlin: inauguracja nowego połączenia

_DSC1444

Dzisiaj (27.10.2015), z Lotniska Warszawa/Modlin odlatuje pierwszy samolot do Malagi. To w sumie 36. trasa i ósmy hiszpański kierunek na mapie połączeń lotniczych z Modlina. Z tej okazji wszyscy pasażerowie zostali przyjęci pysznym tortem. Loty do Malagi będą realizowane przez cały rok, 2 x w tygodniu, we wtorki i soboty. Ceny biletów zaczynają się już od 99 zł.

Bardzo cieszymy się z każdego nowego połączenia. Zauważyliśmy, że podróżujący z Modlina w szczególności wyczekują nowych tras na południe Europy, które realizowane są nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym – dlatego Malaga jest idealną propozycją – mówi Piotr Okienczyc, prezes lotniska.

Dzisiaj otwieramy trzeci w tym sezonie nowy kierunek: z Modlina do Malagi – po Goteborgu i Kolonii. Nasza oferta połączeń z Warszawy cieszy się bardzo dużym powodzeniem, czego dowodem jest regularny wzrost liczby pasażerów i odsetek wypełnienia samolotów, a to od wielu lat sytuuje nas na pozycji lidera lotów w Polsce – mów Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanaira.

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin
Zdjęcie: Lotnisko Modlin

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat