Kategorie
Lotnictwo cywilne

Wszystkie opcje transportu Lufthansy pod wspólnym szyldem “Lufthansa Express”

Lufthansa express

AIRail i Airport Bus z nowymi nazwami; rozwój usług Lufthansa Express Helicopter, Lufthansa Express Shuttle i Lufthansa Express Chauffeur

Wszystkie rodzaje transportu, które Lufthansa oferuje swoim pasażerom w drodze na lotnisko będą funkcjonować pod wspólnym szyldem “Lufthansa Express”. Dotyczy to pociągów szybkiej prędkości ICE, nowoczesnych dalekodystansowych autobusów, limuzyn i usług helikopterowych. Wraz z licznymi partnerami, Lufthansa oferuje klientom bogaty wybór opcji dotarcia z lub na lotnisko, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić podróż.

Przenosząc różne usługi pod jeden szyld, Lufthansa zaoferuje szeroki wybór lokalnych
i regionalnych opcji podróży dostępnych w jednym miejscu, które pasażerowie mogą indywidualnie zarezerwować jako dodatek do rejsu. Usługa AIRail zmieni nazwę na Lufthansa Express Rail, Lufthansa Airport Bus na Lufthansa Express Bus a Airport Shuttle Service będzie teraz funkcjonował jako Lufthansa Express Shuttle. Nowa marka obejmie również usługę Rail & Fly na którą składają się Lufthansa Express, Lufthansa Express Helicopter i Lufthansa Express Chauffeur. Wkrótce zostanie również udostępniona nowa usługa Lufthansa Express Carsharing.

“Nasza intermodalna strategia została zaprojektowana tak, aby podróż odbywała się tak gładko i bezproblemowo jak to tylko możliwe, od samego początku aż do celu podróży” – powiedział Markus Pauly, Dyrektor Infrastruktury i Rozwoju Lufthansy w porcie lotniczym we Frankfurcie. “Dzięki zapewnieniu dostępu do tak bogatej oferty transportowej w ramach jednej marki, możemy jeszcze bardziej usprawnić podróż.” – dodał.

Oprócz zaplanowanego już rozszerzenia oferty obecnej usługi Lufthansa Express Bus
z i do lotniska w Monachium, Lufthansa planuje też zaoferować pasażerom podróżującym do alpejskich ośrodków narciarskich nową usługę Express Shuttle. Dzięki Lufthansa Express Helicopter klienci znacznie skrócą czas swojej podróży.

Rozwijając i przeobrażając swoją ofertę opcji transportu z i na lotnisko, Lufthansa Express blisko współpracuje z silnymi partnerami – usługę Lufthansa Express Chauffeur dostarcza Fraport, dzięki limuzynom dowożącym jednocześnie do 4 osób z bagażami za jedyne 129 euro.

Wszystkie usługi Lufthansa Express można zarezerwować online na stronie LH.com, przy użyciu aplikacji mobilnej lub poprzez biura podróży.

Więcej informacji znajduje się na stronie LH.com/Express.

Source / Author: Lufthansa
Photo: Lufthansa

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat