Mobilni lecą taniej. 20% zniżki na bilety kupione przez aplikację LOT Mobile

LOT_Mobile_promo

Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą polecieć taniej do prawie 60 miat na całym świecie. Każdy, kto kupi bilet na dowolny rejs poprzez aplikację mobilną LOT-u otrzyma zniżkę w wysokości 20%.

Promocją objęte są wszystkie loty międzynarodowe oraz międzykontynentalne z siatki LOT-u. Wśród nich jest aż 11 nowości, w tym m.in.: Tokio, Wenecja, Kluż – Napoka, Lublana oraz trasy, na które wraca LOT: Ateny, Barcelona, Nicea, Belgrad oraz Zurych. Walentynki na Placu świętego Marka w Wenecji czy azjatyckie kulinarne uniesienia w Tokio są więc w zasięgu ręki. Bilety można kupować od dziś do 26 pażdziernika na podróże od 12 stycznia do 31 marca 2016. Wstarczy na dowolnym urządzeniu moblinym z zainstaklowaną aplikacją LOT Mobile zaplanować podróż wybierając destynację oraz daty przelotów, a następnie wpisać kod: APP20 by w kolejnym kroku otrzymać rabat na bilety.

LOT stale rozwija własne kanały sprzedaży, w tym coraz popularniejsze rozwiązania internetowe. Liczba pasażerów korzystających z tego najbardziej dostępnego kanału sprzedaży w ciągu roku wzrosła o ponad 30%. Aplikacja mobilna to nie tylko doskonałe narzędzie by sprawdzić status rejsu czy dokonać odprawy. Coraz więcej pasażerów decyduje się na zakup biletów właśnie w ten sposób.

Aplikacja LOT Mobile oraz korzystanie z niej jest całkowicie darmowe.

Źródło / Autor: PLL LOT

Grafika: PLL LOT