Kategorie
Lotnictwo cywilne

Ryanair: Nowe trasy z Poznania na lato 2016

ryanair

Ryanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, dziś (15 października) ogłosiła nowe połączenia z Poznania na lato 2016 na Korfu oraz na Maltę. Połączenie na Korfu będzie realizowane raz w tygodniu od 29 kwietnia 2016 r. co piątek, natomiast połączenie na Maltę dwa razy w tygodniu od 18 marca 2016 r. w poniedziałki i piątki.

NOWE TRASY Z POZNANIA NA LATO 2016 

Trasa Częstotliwość lotów Cena biletu
Poznań-Malta 2 x tygodniowo 149 PLN
Poznań – Korfu  1 x tygodniowo 149 PLN

Aby uczcić ogłoszenie nowych połączeń, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 79 zł na podróż w listopadzie i grudniu, które muszą być zarezerwowane do poniedziałku, do północy (19 października).

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenia z Poznania na Korfu oraz na Maltę. Loty na Maltę rozpoczynają się już 28 marca, a na Korfu od 29 kwietnia i będą realizowane odpowiednio raz oraz dwa razy w tygodniu.  

Nasi klienci mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu “Always Getting Better”. Program zakłada nową spersonalizowaną stronę internetową z nowymi funkcjami, w tym opcją zatrzymania ceny, recenzjami klientów, a także nowe wnętrza samolotów, nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu. Wszystkie wprowadzone dotychczas zmiany udowadniają, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić nasze nowe połączenia z Poznania ogłaszamy wyprzedaż 100 000 miejsc na przeloty po całej Europie od 79 zł na podróż w listopadzie i grudniu. Bilety muszą być zarezerwowane przed północą w poniedziałek (19 października). Ponieważ tanie bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacje na stronie www.ryanair.com.”

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat