ZRPL laureatem Motorów Polskiej Logistyki 2015

zrpl nagroda

Związek Regionalnych Portów Lotniczych został laureatem nagrody Motory Polskiej Logistyki 2015. Prestiżowe wyróżnienia zostały wręczone podczas Europejskiego Kongresu Logistycznego ONECARGO w Katowicach.

ZRPL otrzymał wyróżnienie za rozwój infrastruktury lotnisk regionalnych w Polsce. W uzasadnieniu do wyróżnienia napisano: „Rozbudowa regionalnych portów lotniczych stała się ważnym czynnikiem integracji Polski z UE. W wyniku spektakularnych inwestycji poprawiła się dostępność transportu lotniczego, wzrosła jakość podróżowania. Stworzono też nowe możliwości rozwoju cargo lotniczego.” Nagrodę odebrał Artur Tomasik Prezes Zarządu ZRPL.

Inicjatywa Motory Polskiej Logistyki wskazuje najważniejsze zjawiska i trendy, które gruntownie zmieniają rynek transportowy, infrastrukturę i branżę TSL (transport, spedycja i logistyka) w Polsce. Wyróżnienia przyznane podczas Europejskiego Kongresu Logistycznego ONECARGO w Katowicach honorują zarówno pojedyncze przedsięwzięcia inwestycyjne firm i instytucji, jak również realizowane na wielką skalę programy modernizacyjne i integracyjne.

Źródło / Autor: ZRPL

Zdjęcie: ZRPL