Kategorie
Statystyki linii lotniczych

2,5 miliona pasażerów Ryanaira w Łodzi

ryanair

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, ogłosiła 7 października, że od 2005 roku przewiozła 2,5 miliona pasażerów z/do Łodzi. Polscy pasażerowie już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącemu w branży poziomowi obsługi klienta i bardzo szerokiej gamie połączeń. Obecnie mogą zarezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzenie coraz większej liczby udogodnień jak mobilne karty pokładowe, druga mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielone miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty Family Extra i Business Plus udowadnia, że Ryanair to dużo więcej niż tylko nieskie ceny.

2,5-milionowym pasażerem linii lotniczej Ryanair w Łodzi był pan Radosław Krysiński, który podróżował wraz z żoną do Londynu. Pan Radosław otrzymał pamiątkowe upominki od Portu Lotniczego w Łodzi oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku operując z 11 lotnisk w Polsce na 134 trasach.

W Łodzi Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Ryanair od 2005 roku przewiózł 2,5 miliona pasażerów z/do Łodzi. Obecnie oferuje połączenia z 11 miast w Polsce na 134 trasach. W ofercie na lato 2016r. znalazło się aż 9 nowych połączeń, w tym między innymi z Warszawy do Malagi, Kolonii i Geteborga, z Krakowa do Bristolu, na Teneryfę oraz Gran Canarię, z Gdańska na Maltę, a z Wrocławia do Wenecji oraz na Teneryfę. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać.

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 99 zł na podróż z Łodzi do Londynu lub East Midlands od listopada 2015 do stycznia 2016. Rezerwacji biletów należy dokonać najpóżniej do północy do wtorku 13 października na stronie www.ryanair.com.

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat