Eurowings uruchamia nowe kierunki w Europie i Azji Południwo-Wschodniej

1_25

Nowe europejskie trasy z Wiednia do Hiszpanii, Włoch i Wielkiej Brytanii oraz dodatkowe rejsy dzięki partnerstwu z Bangkok Airways

Nowe Eurowings rozszerzą siatkę krótko- i średniodystansowych połączeń o nowe atrakcyjne kierunki.
W przyszłości Eurowings zaoferują bezpośrednie połączenia do turystycznych miejscowości w Europie z portu przesiadkowego w Wiedniu. W miesiącach zimowych, pomiędzy 9 listopada 2015 a 26 marca 2016 roku, pasażerowie polecą z Wiednia do Barcelony i Palma de Mallorca. Od 9 listopada Eurowings sześć razy w tygodniu poleci z Wiednia do Londynu Stansted, a trzy razy w tygodniu z Wiednia do Rzymu.

Port Lotniczy w Wiedniu będzie pierwszą bazą Eurowings poza Niemcami. Pasażerowie dotrą w nowe miejsca na pokładach Airbusa A320, obecnie używanego przez Austrian Airlines. Austrian Airlines będzie obsługiwać loty w ramach umów code-share. „Nie możemy się doczekać powitania naszej siostrzanej linii lotniczej Eurowings w Wiedniu. Razem będziemy oferować klientom jeszcze lepszą siatką połączeń w atrakcyjnych cenach.” – powiedział Andreas Otto, Dyrektor ds. Sprzedaży Austrian Airlines.

Od 5 sierpnia 2015 roku, bilety na wszystkie nowe rejsy europejskie mogą być rezerwowane poprzez strony internetowe www.eurowings.com i www.germanwings.com, a także przez call center Germanwings pod numerem 01806 320 320. Ceny lotów z Wiednia do Rzymu i Londynu Stansted zaczynają się już od 33 euro, a do Barcelony i Palma De Mallorca od 39,99 euro.

Nowa umowa z Bangkok Airways ułatwi podróże do Tajlandii i Kambodży
Eurowings ma także dobrą wiadomość dla podróżujących z Kolonii/Bonn. Od teraz nowe porozumienie lotnicze pomiędzy Eurowings i Bangkok Airways ułatwi płynne podróżowanie do kolejnych wymarzonych destynacji w Azji Południowo-Wschodniej. Po dotarciu do Bangkoku, pasażerowie Eurowings mogą przesiąść się na liczne trasy obsługiwane przez Bangkok Airways. Kierunki obsługiwane w ramach umowy to tajskie Koh Samui, Krabi, Chiang Mai i Udon Thani oraz Phnom Penh i Siem Reap w Kambodży.

Źródło / Autor: Eurowings