Ryanair: Olga Pawlonka na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Marketingu na Europę środkowo-wschodnią

photo picture

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, ogłosiła dziś (7 lipca) powołanie Olgi Pawlonki na stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu na Europę Środkowo – Wschodnią. Olga przyszła do Ryanair z Biura Handlowego Lotniska Chopina w Warszawie, gdzie pracowała jako Key Account Manager.

Olga ma ponad 15 lat doświadczenia w branży turystycznej, wcześniej związana była ze Scan Holiday oraz Pegas Touristik. W Ryanairze będzie nadzorowała działania związane ze sprzedażą i marketingiem w krajach Europy środkowo-wschodniej jak Polska, Węgry, Słowacja oraz inne kluczowe państwa regionu.

Carol Anne O’Neil, Szefowa Sprzedaży i Marketingu z Ryanair powiedziała:

“Mam przyjemność ogłosić Olgę Pawlonkę nowym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią. Jej wieloletnie doświadczenie i wiedza będą dodatkową wartością dla Ryanaira, szczególnie, że w Polsce, na Węgrzech i innych krajach Europy środkowo – wschodniej planujemy dalszy rozwój ruchu lotniczego oraz połączeń. ”

Olga Pawlonka powiedziała:

“Cieszę się, że zostałam powołana na stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu na Europę środkowo – wschodnią w Ryanairze. Jest to ekscytujący czas dla Ryanaira z planami ekstensywnego wzrostu liczby pasażerów oraz rozwoju na płaszczyźnie technologii cyfrowych. Już nie mogę się doczekać, kiedy dołączę do zespołu aby wspomóc działania Ryanair w krajach Europy środkowo-wschodniej.”

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair