Lotnisko Modlin: Ecco Holiday też lata z Modlina

modlin logo

Kolejne topowe biuro podróży zaprasza na wakacje z wylotem z Lotniska Warszawa/Modlin.
Ecco Holiday oferuje swoim klientom wycieczki z Modlina już na 9 kierunkach: Majorka, Costa Brava (Barcelona), Costa Blanca (Alicante), Chania (Kreta), Lizbona, Sycylia, Fuerteventura, Gran Canaria, Teneryfa. Bezpośrednie rejsy odbywać się będą na pokładach samolotów Ryanair.

Tego lata oferta naszego lotniska rozwija się ekspresowo. Większa częstotliwość połączeń na wielu trasach (33 kierunki w sezonie letnim), nowe kierunki, dodatkowe udogodnienia, a teraz również zorganizowane wakacje rodzinne w najpopularniejszych kurortach wypoczynkowych Europy. Już dwa duże biura podróży Ecco Holiday i EXIM Tours oferują kompleksowe wycieczki z Modlina dla całych rodzin, z przelotem, hotelami, ubezpieczeniem i dodatkowymi opcjami, jak wynajem auta czy dodatkowy duży bagaż – mówi Piotr Okienczyc, Prezes lotniska.

Z Modlina można polecieć na zorganizowane wakacje łącznie do 11 kurortów. Cieszymy się, że oprócz przewozów pasażerskich rozwija się również ruch wyjazdów wakacyjnych. Mamy nadzieję, że duża popularność oferty biur podróży zachęci wkrótce kolejnych touroperatorów i przewoźników do współpracy z naszym portem. – dodaje Marcin Danił, Wiceprezes portu.

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Grafika: Lotnisko Modlin