Lotnisko Warszawa/Modlin: Zapraszamy na wakacje z EXIM Tours!

Tanie wkacje EXIM Tours z Modlina!

Od tego lata z Lotniska Warszawa/Modlin można polecieć na wakacje korzystając z bogatej oferty wycieczek EXIM Tours. Od kilku miesięcy testowana była sprzedaż zorganizowanych wyjazdów na Wyspy Kanaryjskie z przelotem z Modlina, liniami lotniczymi Ryanair. Ponieważ zainteresowanie bardzo duże, touroperator postanowił rozszerzyć współpracę z przewoźnikiem i lotniskiem o nowe kierunki. Już teraz EXIM Tours oferuje swoim klientom wycieczki z Modlina na Gran Canarię, Fuerteventurę, Teneryfę i Majorkę, oraz na wybrzeża: Costa Blanca (Alicante), Costa del Sol (Malaga) w Hiszpanii i Chalkidiki w Grecji.

Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że topowy wśród organizatorów wycieczek EXIM Tours nawiązał współpracę z naszym portem i liniami lotniczymi Ryanair, oraz że oferta touroperatora od początku cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród podróżnych. Od teraz wyjazdy wakacyjne z naszego lotniska to już nie tylko połączenia lotnicze, ale również kompleksowe wycieczki dla całych rodzin – mówi Piotr Okienczyc, Prezes lotniska.

Oferta naszego portu szyta jest na miarę każdego pasażera. Codziennie pytamy podróżnych o ich oczekiwania i pod kątem ich opinii zmieniamy się na lepsze. To dzięki latającym z Modlina wdrożyliśmy już mnóstwo udogodnień. Teraz po raz pierwszy rozszerzamy podstawową ofertę podróżniczą o zorganizowane wycieczki zagraniczne. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z pogotowiem ratunkowym, którego służby już od wczoraj stacjonują w terminalu. Wkrótce uruchomimy salonik SKY Lounge dla pasażerów szukających wyższego standardu, rozbudujemy znacznie strefę gastronomiczno-handlową portu i uruchomimy aptekę – dodaje Marcin Danił, Wiceprezes portu.

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Zdjęcie: Lotnisko Modlin